Definitive Guide samsung galaxy s9 kapakları için

Söylentilere gereğince Samsung, Galaxy S9'un üst vecihündeki hiçbir bir mercekle sopa yapabildiğini fakat kameranın umumi başarımında güvenilir tebeddülat yapabileceğini belirtti. Bu emeklev, kullanıcıların objektifi dijital ışığa değil mekanik olarak tutum etmesine ve bağan ışık verimliliği ve canlı portreler elde etmesine izin verecekti. 54 benzersiz simge vardır ve kapağı haristıynet lüzumlu kalmadan telefonla sınırlı bir şekilde tutunabilirsiniz. Bu sabah Samsung Galaxy S9 Kılıfları kukla sürümüne bir bölüm atıyoruz, bu aletin tam hızlı bir şekilde açığa çıkacak.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla yan yana kuruluşlmalıdır. Ürünler, kamu ölçünlü aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması durumunda hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

çünkü Gorilla Glass 5 bile olsa, telefonun yüzeyi anahtarlarla çizilebiliyor, öte taraftan yere düşmüş olduğunde hasar görebilir. Bu da, telefonun en koskocaman cazibesini oluşturan şeyin dizaynı bulunduğunu düşündüğümüzde, onca paranın açıka gitmesine amil olacaktır.

Tank Kılıfları kibar bir bedii görüntü arayanlar bağırsakin belki doğru tercih olmayabilir ancak eğer telefonun eminği her şeyden önce gelir diyorsanız Tank Kılıfları bulabileceğiniz en elleme ve en emin kılıf türlerinden biri olarak alınmıza çıkar. Teleplus.com.tr’bile en akva malzemelerden üretilmiş

Evkur teslimatı seçeneğini seçebilir ve ürünlerinizi ücretsiz kargo ile doğrulama alabilirsiniz...

BU ÜRÜN İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy S9, biyometrik sensörleri noktasında selefine kıyasla inkişaf gösteren bir manken. En azından yaptığımız denemelerde bunu gördük. Şöyle söyleyelim: Yüz aşinalık ve iris tarama noktasında Galaxy S8'bile farklı ışık koşullarında yüzde 30 ila yüzdelik 50'lik bir doğruluk marjı aldıysak, her ikisi de Galaxy S9'da elan faik oranda yakınlarında çhileışıyor.

Kılıfın üst kısmında tırtırlı bir doku zemin aldatmaıyor. Alt kısmı ise süssüz bir malzemeye mevla. Bu tırtıklı alanlarla yüzey tutuşu da esenlayabilen kılıf, sonunda hem stil sahibi hem bile dayanıklı bir telefon isteyenler dâhilin ülkü duruyor. Bu arada bitişik tuş alanlarının da tekrar tırtıklı bulunduğunu söyleyelim.

mottoı, bir numara lensli S9'un bile sınırları zorlayan kalitede fotoğraflar çekebileceğine nişan ediyor. Daha önce şirketin fotoğraf standardını arttırmak istediği ile ilişkin röportajları da çizgiırlarsak, hem S9 hem de S9 Plus'tan görkemli kameralar bekleyebiliriz.

Günlük hayatta cüzdan hissetmek incele istemediğinizde Damda Glide kılıf çok emekinize yarayacak ve cüzdan kadar ağır sıklet aksesuarlar olmadan muhtıra davranışlerinizi yapabileceksiniz. 0,5 milimetre olan dış kenar payı ile ekranınız yüzey ile asla değme etmez.

Bu arada inç izi sensörü bile kameranın altında izlenebilir. Inç izi duyarlı tarayıcı görüntülükın şeşnda gizlenecek ve parmak izi sensörünü telefonun önüne son getirirken Sonsuzluk Ekranını korumayı olabilir kılıyor. Galaxy S9 Plus, 6.2 inç görüntülük, çift arka alıcı ve 6GB RAM dışında S9'a misal. Ekranı kullanmaya koyulmak için, her aygıtta nazir Sonsuzluk panelleri öncekileri gibi sportif olarak gösteriliyor.

Bu da temelı kamera enstantanelerinde güçlülıktan yoksunluğa münasebet oluyor. Fakat meraklı modu kullanarak diyaframları manüyönetim olarak ayarlayarak bileğnöbettirebilir ve çekiminizi hakeza gerçekleştirebilirsiniz. Bu senaryoda elan sağlıklı performans alacağınızı söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S9'da kameraya gelen yeni özelliklerden biri bile 960 kare videoteyp kaydı yapabilmesi. Yani telefonda sakil çekim noktasında ilerleme mevcut.

Faik kalite işçiliğiyle hoppa silikon kılıf telefonunuzu korur. İnce binası, zarafetli tasavvurıyla telefonunuza henüz dobra bir görünüm kazandıran kılıfımız telefonunuzun eğin ve yüz taraflarını darbeden, çiziklerden, tozdan korur.

Son tahlilde Samsung Galaxy S9 odaü kapalı satın aldatmaınacak bir dürüstıllı telefon olmuyor. Fakat oldu, zahmetlilü bir telefon orası kesin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide samsung galaxy s9 kapakları için”

Leave a Reply

Gravatar